Stockholms Läns Nykterhetsförbund

PlusGiro: 25 73 56-6

Organistionsnummer: 812800-0836

Ordförande
Sofia Modigh

Epost sofia.modigh@iogt.se
Mobil 0766-276760

Vice ordförande
Dennis Greve
Epost dennis.greve@iogt.se

 

Kassör
Leif Andersson
Epost leif.andersson@nbv.se

Sekreterare
Daniel Carlryd
Epost daniel.carlryd@can.se
Mobil 0723-714317

 

Ledamöter

Rolf Bromme
Epost rolf.bromme@liberal.se


Hans Danielson
Epost hans.danielsson@spangablaband.nu

Mobil 070-4482915

Lidia Wolf
lidia.wolf.dyrcz@gmail.com

Bo Larsson
Epost bo.larsson123@bredband.net


Jan Stenefors
Epost jan.stenefors@iogt.se

Suppleanter


Sandra Morawiecki
Epost sandra.m.z@hotmail.com


Jens Jörgensen Moberg
Epost jens.morot@gmail.com
Mobil  070-7530327


Gun von Krusenstjärna
Epost ixlinwords@gmail.com


Sara Hagelin
Epost sara@c-cap.se

 

Hej, kan jad få lite hjälp med detta. Hemsida 24, www.lansnykter.se Stockholms Läns Nykterhetsförbund Webbredaktör Lars-Erik Larsson Ny Webbredaktör Sofia Modigh 700604-0047 Forshagagatan 7, 12331 Farsta Och www.NSO.nu Webbredaktör Lars-Erik Larsson Hemsidan är registrerad på Bo Larsson. Ny Webbredaktör Sofia Modigh 700604-0047 Forshagagatan 7, 12331 Farsta Jag kan ändra det som jag kommer åt.